Projektowanie systemów sterowania

Firma Adal wykonuje projekty systemów automatyki zgodnie z obowiązującymi normami i dyrektywami. Stosujemy sprzęt najlepszych światowych producentów.

Systemy sterowania i algorytmy są opracowywane, dyskutowane i akceptowane przez doświadczony zespół w skład, którego wchodzi konstruktor urządzenia, projektant elektryk i automatyk. Wypracowane rozwiązanie przedstawiane następnie jest klientowi do akceptacji. Dzięki temu już na etapie projektowania eliminowane są możliwe błędy oraz niedomówienia.

Rozwiązania zawsze dostosowane są do danej aplikacji oraz do indywidualnych potrzeb klienta. Projektując instalacje używamy sprawdzonych przez nas rozwiązań. Dodatkowo, dzięki wieloletniej współpracy z renomowanymi dostawcami jesteśmy zawsze na bieżąco informowani i szkoleni z najnowszych technologii z dziedziny aparatury kontrolno pomiarowej i automatyki. Jesteśmy zainteresowani nowymi rozwiązaniami, które przed zastosowaniem zawsze testujemy u nas w firmie, aby przekonać się o ich możliwościach i niezawodności.

Wprowadzone wewnętrzne procedury testów i odbiorów systemu sterowania podczas uruchomienia gwarantują niezawodność.

Scroll to Top