Stanowiska pracy

Aktualnie oferujemy zatrudnienie na nastepujących stanowiskach:

Proszę o zapoznanie się ze szczegółowym zakresem zadań i wymagań dla poszczególnych stanowisk.

Miejsce pracy: Adamówek (ok 20 km na północ od Warszawy)

Jeśli jesteś zainteresowany prześlij swoją aplikację na adres praca@adal.eu z podaniem stanowiska na jakie aplikujesz w temacie e-maila.

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji klauzuli o treści:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych przeze mnie dokumencie aplikacyjnym, przez Adal Sp. z o.o.  z siedzibą w 05-152 Czosnów ul. Prosta 21, Adamówek, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. Mam prawo wycofać udzieloną zgodę w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie takiej zgody przed jej cofnięciem.”

Administratorem danych osobowych jest Adal Sp. z o.o.z siedzibą w 05-152 Czosnów ul. Prosta 21, Adamówek, NIP: 5311069456. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.


Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Scroll to Top